GORGOROTH

Napsal DekadenteMorfin.bloger.cz (») 10. 9. 2008 v kategorii Články, přečteno: 1376×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinegorgo-king3.jpg

GORGOROTH

 

Nyní procházejí nejproduktivnějším obdobím v historii kapely. Syntéza tvrdé práce a problémů se zákonem, z nich dokázala dostat to nejlepší. Jejich hněv a zuřivost přinesl výsledky, které jsou lepší, než kdykoli v minulosti. S albem Ad Majorem Sathanas Gloriam znovu přišel čas filozofie kladiva. Je to znamení železné pěsti a varování před příchodem dalšího, mnohem temnějšího období.

 

/obrazky/boblucan.bloger.cz/gorgo-infernus1.jpg

 

GORGOROTH byli založeni Infernem v roce 1992 za účelem strategického páchání zvukového a duchovního násilí ve světě řádu a ve snaze způsobit změnu myšlení lidí v něm. Tak Satanův ministr na zemi povolal avatara sil temnoty aby ten, skrze metalovou muziku stvořil to, co je nyní vnímáno jako definitivní podoba black metalu jak na pódiu, tak i v široké nabídce studiových nahrávek.Během prvního období prošli GORGOROTH mnohými změnami, které byly zapříčiněny především nesoustředěností a slabou vůlí mezi členy.

/obrazky/boblucan.bloger.cz/gorgo-gaahl2.jpg

Svou daň si pak vybraly hudební a ideologické neshody, stejně tak jako sebevražda jednoho z členů kapely. Přesto však kapela sílila a do svého curriculum vitae si mohla zapsat množství úspěšných živých vystoupení k albům Pentagram, Antichrist a Under the Sign of Hell. Koncem devadesátých let se pak kapela měnila, hudebně zrála a stejně tak sílilo i její vědomí. S příchodem dvou nových oddaných členů, Gaahla a Kinga, získala kapela vynikající sociální i duševní základnu pro svou budoucí práci. Smlouva s německým labelem Nuclear Blast pak kapele pomohla k většímu rozmachu v množství živých vystoupení, světových turné a možnosti šířit slovo satanovo na nová území, z norského pekla do El Salvador až po Polsko. Po vydání alb Destroyer, Incipit Satan a Twilight of the Idols, došlo k několika soudním stáním a dalším nepříjemnostem. GORGOROTH však zůstali pevně stát a jsou nyní silnější než kdykoli předtím.Ve jménu děsu a strachu, strachu ze sil temnoty: připrav se na příchod nových dnů nelidského a nesvatého Satanismu soustředěného prostřednictvím metalové muziky tak, jak jsou toho schopni pouze tito služebníci pekla.

/obrazky/boblucan.bloger.cz/gorgo-king3.jpg

www.gorgoroth.cz

/obrazky/boblucan.bloger.cz/gorgoroth-hp-zaver.jpg

/obrazky/boblucan.bloger.cz/gorgb.jpg

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a tři