Steve Strange, zpěvák Visage

Napsal DekadenteMorfin (») 14. 11. v kategorii Co u Nás Najdete?, přečteno: 97×
images-136.jpeg

Steve Strange, zpěvák Visage 

Tohle je popový sektor vzpomínek. Dnes zavzpomínáme na zpěváka Visage. Velšská legenda nové, romantické vlny 80. let - nejznámější pro hit Fade To Grey Steve Strange byl elegantní člověk a inovátor své doby. K jeho smrti už jsem se vyjadřoval v roce 2015 kdy zemřel12. února 2015, Šarm aš-Šajch, Egypt Bývalí spoluhráči z Visage Midge Ure a Rusty Egan uvedli, že byli "zdrceni", když slyšeli o jeho "předčasném odchodu", a dodali: "Steve byl hlavní tváří 80. let." 

Chlapec George tweetoval, že byl "zlomený srdcem" o smrti Strange, a řekl, že je "tak velkou součástí mého života". Frontman Duran Duran Simon Le Bon tweetoval, že Strange je "špičkou New Romantic. Bůh mu žehnej". Kolega z 80. let, popová hvězda Billy Idol, tweetoval:"Velmi smutné slyšet, jak můj přítel Steve Strange zemřel, RIP kamaráde."

Stephen John Harrington, známější pod uměleckým jménem Steve Strange, byl velšský zpěvák ze synth popové, novoromantické kapely Visage. Od konce sedmdesátých let byl hostitelem a promotérem nočního klubu Blitz Club v Soho v centru Londýna, který se stal ústředním bodem hnutí New Romantic. Nikdy nezapomeneme Tvá hudba, hlas, outfity a celé to kouzlo novoromantismu tady s námi bude dál. 

02df2d0add0075de95356e06bed63140

 

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a dvě